ΠΟΡΤΑΛ ΛΙΑΝΤΙΝΗΣΦόρουμΠόρταλΔΙΟΠΤΕΥΣΕΙΣΠΟΛΥΦΩΝΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟΕικονοθήκηΕγγραφήΣυχνές ΕρωτήσειςΣύνδεση
HOMA EDUCANDUS
ΠΟΡΤΑΛ

ΟΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΛΟΓΗ ΜΑΣ. ΜΑΣ ΤΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΟΥΝ ΕΚΕΙΝΟΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΑΡΕΧΟΥΝ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΧΡΗΣΗΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ.
ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΜΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΕΞΑΣΦΑΛΙΣΕΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΙΣ ΒΛΕΠΟΥΝ. ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΡΑ ΝΑ ΓΡΑΦΤΕΙΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΣΤΟ ΕΝΤΟΥΚΑΝΤΟΥΣ...

Μοιραστείτε | 

ΠΑΜΕ: Νομική υπηρεσία για μετανάστες

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ΔΑΝΑΗ
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 7845
Registration date : 30/10/2007

ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΑΜΕ: Νομική υπηρεσία για μετανάστες   Τρι Μαρ 10, 2009 11:33 am

Νομική υπηρεσία για τους μετανάστες

Η Εκτελεστική Γραμματεία του ΠΑΜΕ με ανακοίνωσή της ενημερώνει του μετανάστες ότι συγκροτήθηκε και λειτουργεί Νομικό Τμήμα για τα προβλήματά τους.

Οι μετανάστες θα μπορούν στο εξής να επισκέπτονται τους δικηγόρους κάθε Πέμπτη 6 - 8 το βράδυ και να παίρνουν χρήσιμες πληροφορίες για όλες τις υποθέσεις τους.

Πληροφορίες για τους νομικούς συμβούλους θα δίνονται στα τηλέφωνα του ΠΑΜΕ

210.3301.847, 210.3301.842, 210.3833.786

καθημερινά, από τις 9 π.μ. έως τις 8 μ.μ.

ΑΝΑΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗ

Σχόλιο:

Μπράβο στο ΠΑΜΕ για την ενέργεια αυτή. Αν εμείς οι γηγενείς δεν καταφέρνουμε να βγάλουμε άκρη και μπερδευόμαστε με τις διατάξεις των νόμων, για ένα μετανάστη είναι σκέτος Γολγοθάς.

Ευχόμαστε να στεριώσει η νέα υπηρεσία και να γίνει ευρέως γνωστή η υπαρξή της. Γι' αυτό άλλωστε και αναδημοσιεύουμε την είδηση.

ΠΑΜΕ: Νομική υπηρεσία για μετανάστες
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
HOMA EDUCANDUS :: ΚΑΤΑΣΤΡΩΜΑΤΑ :: ΠΟΛΙΤΙΚΗ :: ΠΟΛΙΤΙΚΗ - ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΜΟΣ-
Μετάβαση σε: