ΠΟΡΤΑΛ ΛΙΑΝΤΙΝΗΣΦόρουμΠόρταλΔΙΟΠΤΕΥΣΕΙΣΠΟΛΥΦΩΝΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟΕικονοθήκηΕγγραφήΣυχνές ΕρωτήσειςΣύνδεση
HOMA EDUCANDUS
ΠΟΡΤΑΛ

ΟΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΛΟΓΗ ΜΑΣ. ΜΑΣ ΤΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΟΥΝ ΕΚΕΙΝΟΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΑΡΕΧΟΥΝ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΧΡΗΣΗΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ.
ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΜΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΕΞΑΣΦΑΛΙΣΕΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΙΣ ΒΛΕΠΟΥΝ. ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΡΑ ΝΑ ΓΡΑΦΤΕΙΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΣΤΟ ΕΝΤΟΥΚΑΝΤΟΥΣ...

Μοιραστείτε | 

Πόσο έξυπνος είσαι;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ΕΛΙΝΑ
Υποπλοίαρχος
Υποπλοίαρχος

Αριθμός μηνυμάτων : 327
Registration date : 31/10/2007

ΔημοσίευσηΘέμα: Πόσο έξυπνος είσαι;   Σαβ Δεκ 27, 2008 10:23 am

Με αφορμή τις διαφημίσεις που βλέπουμε και εδώ στο φόρουμ όταν δεν είμαστε σε σύνδεση, θέλω να ρωτήσω:

ΕΣΥ ΠΟΣΟ ΕΞΥΠΝΟΣ ΕΙΣΑΙ;

Θέλω να ρωτήσω επίσης αν κάνατε το τεστ. Είδατε πού καταλήγει; Να σου ζητάει το κινητό σου. Ωραίο το κόλπο. Ελπίζω να είστε αρκετά έξυπνοι και να μην την πατήσατε. Θέλει πολύ μυαλό να καταλάβετε το γιατί;

Κι έλεγα κι εγώ... με τέτοιες ανοησίες θα βρουν το δείκτη νοημοσύνης; Και με δέκα μόνο ερωτήσεις; Τελικά το διαδίκτυο είναι πολύ επικίνδυνος χώρος. Το νου σας και στα παιδιά. Ποτέ μόνα τους στο ίντερνετ. Αλλιώς ετοιμαστείτε να βρεθείτε προ δυσάρεστων, πολύ δυσάρεστων εκπλήξεων!!!

Πόσο έξυπνος είσαι;
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
HOMA EDUCANDUS :: HOMA EDUCANDUS :: ΛΟΓΙΑ ΤΗΣ ΠΡΥΜΗΣ-
Μετάβαση σε: