ΠΟΡΤΑΛ ΛΙΑΝΤΙΝΗΣΦόρουμΠόρταλΔΙΟΠΤΕΥΣΕΙΣΠΟΛΥΦΩΝΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟΕικονοθήκηΕγγραφήΣυχνές ΕρωτήσειςΣύνδεση
HOMA EDUCANDUS
ΠΟΡΤΑΛ

ΟΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΛΟΓΗ ΜΑΣ. ΜΑΣ ΤΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΟΥΝ ΕΚΕΙΝΟΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΑΡΕΧΟΥΝ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΧΡΗΣΗΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ.
ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΜΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΕΞΑΣΦΑΛΙΣΕΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΙΣ ΒΛΕΠΟΥΝ. ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΡΑ ΝΑ ΓΡΑΦΤΕΙΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΣΤΟ ΕΝΤΟΥΚΑΝΤΟΥΣ...

Μοιραστείτε | 

Κάρτα από την Ένωση Ναυτών (ΠΕΝΕΝ)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ΔΑΝΑΗ
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 7845
Registration date : 30/10/2007

ΔημοσίευσηΘέμα: Κάρτα από την Ένωση Ναυτών (ΠΕΝΕΝ)   Παρ Δεκ 26, 2008 2:21 pm

Αν και δεν υπήρξα ποτέ μέλος της Ένωσης Ναυτών, λόγω στενής φιλίας με τα μέλη της έχω την τιμή να λαμβάνω εδώ και χρόνια το Ενημερωτικό τους Δελτίο, το Ματσακόνι, αλλά και κάθε Πρωτοχρονιά μια όμορφη καρτούλα με ευχές για το νέο χρόνο. Έτσι και φέτος. Οι αγαπητοί ναύτες μου έστειλαν μια ακόμη κάρτα για το 2009:

Από την Αργώ φυσικά. Το Σωματείο Ναυτικών Γονέων παιδιών με ειδικές ανάγκες. Δίνω και τη διεύθυνση για να βοηθήσετε και όσοι άλλοι θέλετε το έργο τους:

www.argonauts.gr e-mail argosom@otenet.gr

Τηλ. 210 42000434 - Κ. Μαυρομιχάλη 23 και Σαλαμίνος - ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ 18545 ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Όσο για την αγαπημένη ΠΕΝΕΝ που μου έστειλε την κάρτα, ανταποδίδω από καρδιάς τις καλές ευχές. Και προσθέτω το

ΚΑΛΑ ΤΑΞΙΔΙΑ

σε όλα τα μέλη τους!

Κάρτα από την Ένωση Ναυτών (ΠΕΝΕΝ)
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
HOMA EDUCANDUS :: ΚΑΤΑΣΤΡΩΜΑΤΑ :: ΚΑΠΕΤΑΝΙΣΣΕΣ :: ΚΑΠΕΤΑΝΙΣΣΕΣ-
Μετάβαση σε: