ΠΟΡΤΑΛ ΛΙΑΝΤΙΝΗΣΦόρουμΠόρταλΔΙΟΠΤΕΥΣΕΙΣΠΟΛΥΦΩΝΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟΕικονοθήκηΕγγραφήΣυχνές ΕρωτήσειςΣύνδεση
HOMA EDUCANDUS
ΠΟΡΤΑΛ

ΟΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΛΟΓΗ ΜΑΣ. ΜΑΣ ΤΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΟΥΝ ΕΚΕΙΝΟΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΑΡΕΧΟΥΝ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΧΡΗΣΗΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ.
ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΜΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΕΞΑΣΦΑΛΙΣΕΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΙΣ ΒΛΕΠΟΥΝ. ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΡΑ ΝΑ ΓΡΑΦΤΕΙΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΣΤΟ ΕΝΤΟΥΚΑΝΤΟΥΣ...

Μοιραστείτε | 

Να ζήσεις Sotiria και Χρόνια Πολλά!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ΔΑΝΑΗ
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 7845
Registration date : 30/10/2007

ΔημοσίευσηΘέμα: Να ζήσεις Sotiria και Χρόνια Πολλά!   Κυρ Σεπ 14, 2008 10:15 am

Να ζήσεις Sotiria και χρόνια πολλά
Μεγάλη να γίνεις με άσπρα μαλλιά!
Παντού να σκορπίζεις της γνώσης το φως
Και όλοι να λένε να μία σοφός!
Το HOMA EDUCANDUS εύχεται από καρδιάς στο νεότερο μέλος του, τη Sotiria, Χρόνια Πολλά και Ευτυχισμένα. Γλυκά και όμορφα όπως η τούρτα που μας κέρασε σήμερα το μεσημέρι στο πολύ ωραίο κέντρο που διάλεξε για να γιορτάσει τα γενέθλιά της. Τα πόσα έκλεισε δε χρειάζεται να το πούμε... το μαρτυράει η τούρτα. Κι από την οποία περιττό να σημειώσω πως δεν έμεινε ούτε ... ψίχουλο! Πάντως αύριο στο HOMA EDUCANDUS έχουμε και πάλι γενέθλια, οπότε οι παραπονεμένοι ας σπεύσουν να γλυκαθούν. Ποιος γιορτάζει; Αύριο, σας το φυλάμε για έκπληξη. Σήμερα έτσι κι αλλιώς η μέρα είναι αφιερωμένη αποκλειστικά στη Sotiria!

Που γεννήθηκε σαν σήμερα και χάρισε με τον ερχομό της απέραντη χαρά σε όλους μας. Της υποσχέθηκα να ανεβάσω και την επετειακή φωτογραφία από την πρώτη μας ... συνάντηση στο μαιευτήριο και ιδού:

14 Σεπτέμβρη 1993

Στα χρόνια που πέρασαν ετούτο το μωράκι με τα κόκκινα μαγουλάκια και τα κλειστά ματάκια, έγινε ένας κορίτσαρος με τεράστια μαύρα μάτια που καίει καρδιές. Όσο για μένα... Μια χαρά με βολεύει το τεχνητό θόλωμα της φωτογραφίας τάχα μου και καλά δια προστασία των προσωπικών δεδομένων της Sotirias:

14 Σεπτεμβρίου 2008

Πλάκα

Zorbas
Δόκιμος
Δόκιμος

Αριθμός μηνυμάτων : 54
Registration date : 06/01/2008

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Να ζήσεις Sotiria και Χρόνια Πολλά!   Κυρ Σεπ 14, 2008 10:06 pm

Χρόνια πολλά και πάνω απο όλα με υγεία!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών

Να ζήσεις Sotiria και Χρόνια Πολλά!
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
HOMA EDUCANDUS :: HOMA EDUCANDUS :: ΛΟΓΙΑ ΤΗΣ ΠΡΥΜΗΣ-
Μετάβαση σε: