ΠΟΡΤΑΛ ΛΙΑΝΤΙΝΗΣΦόρουμΠόρταλΔΙΟΠΤΕΥΣΕΙΣΠΟΛΥΦΩΝΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟΕικονοθήκηΕγγραφήΣυχνές ΕρωτήσειςΣύνδεση
HOMA EDUCANDUS
ΠΟΡΤΑΛ

ΟΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΛΟΓΗ ΜΑΣ. ΜΑΣ ΤΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΟΥΝ ΕΚΕΙΝΟΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΑΡΕΧΟΥΝ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΧΡΗΣΗΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ.
ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΜΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΕΞΑΣΦΑΛΙΣΕΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΙΣ ΒΛΕΠΟΥΝ. ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΡΑ ΝΑ ΓΡΑΦΤΕΙΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΣΤΟ ΕΝΤΟΥΚΑΝΤΟΥΣ...

Μοιραστείτε | 

Σήμερα γιορτάζουμε!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ΔΑΝΑΗ
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 7845
Registration date : 30/10/2007

ΔημοσίευσηΘέμα: Σήμερα γιορτάζουμε!   Τετ Αυγ 06, 2008 2:48 am

Το νεότερο σε ηλικία μέλος του HOMA EDUCANDUS, σήμερα γιορτάζει!

Στην πολυαγαπημένη μας Sotiria ευχόμαστε όλοι από καρδιάς:

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ!

Να χαίρεται και τη γιαγιά της αλλά και να χαιρόμαστε και το μπαμπά της που σήμερα έχει γενέθλια. Τα χρόνια δεν τα λέμε... αλλά ετούτα τα γενέθλια μάς δίνουν ξέχωρη χαρά σε όλους όσους τον γνωρίζουμε και τον αγαπάμε γιατί πολύ μας τρόμαξε φέτος... Δε νομίζω λοιπόν καλύτερο δώρο να είναι και για τη Sotiria μια μεγάλη τούρτα για τον πατερούλη της:

Με μπόλικα κεράκια που ευχόμαστε να γίνουν πολλά πολλά περισσότερα, με μπαλονάκια και χρώματα χαρούμενα σαν και τη χαρά που νιώθουμε σήμερα!

Χρόνια πολλά λοιπόν και καλά! Σε μπαμπά, κόρη και γιαγιά!

Έστω και αν δύσκολο έως απίθανο το βλέπουμε να παραλάβουν αυτές τις ευχές. Ευτυχώς βρίσκονται εκτός εμβέλειας του ίντερνετ και εντός της επαφής με τη ζωή και τη φύση!

Οπότε μερικοί μερικοί που θέλουν εδώ και μέρες να κεραστούν τούρτα, δεν έχουν παρά να ξεκινήσουν το πάρτι! Φυσικά δε θα παραλείψουμε και τη μουσική, μουσική αγαπημένη της Sotirias:

Avril Lavigne - Τι άλλο;;;

Σήμερα γιορτάζουμε!
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
HOMA EDUCANDUS :: HOMA EDUCANDUS :: ΛΟΓΙΑ ΤΗΣ ΠΡΥΜΗΣ-
Μετάβαση σε: