ΠΟΡΤΑΛ ΛΙΑΝΤΙΝΗΣΦόρουμΠόρταλΔΙΟΠΤΕΥΣΕΙΣΠΟΛΥΦΩΝΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟΕικονοθήκηΕγγραφήΣυχνές ΕρωτήσειςΣύνδεση
HOMA EDUCANDUS
ΠΟΡΤΑΛ

ΟΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΛΟΓΗ ΜΑΣ. ΜΑΣ ΤΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΟΥΝ ΕΚΕΙΝΟΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΑΡΕΧΟΥΝ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΧΡΗΣΗΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ.
ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΜΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΕΞΑΣΦΑΛΙΣΕΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΙΣ ΒΛΕΠΟΥΝ. ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΡΑ ΝΑ ΓΡΑΦΤΕΙΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΣΤΟ ΕΝΤΟΥΚΑΝΤΟΥΣ...

Μοιραστείτε | 

Τώρα που θα φύγεις και θα πας στα ξένα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ΔΑΝΑΗ
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 7845
Registration date : 30/10/2007

ΔημοσίευσηΘέμα: Τώρα που θα φύγεις και θα πας στα ξένα   Πεμ Ιουλ 10, 2008 7:46 pm

Κανονικά λέει να πάρεις χώμα... Εμείς αν και HOMA, χώμα δεν έχουμε να σε δώσουμε. Θα προσπαθήσουμε όμως να βρούμε τι άλλο θα ήθελες να πάρεις φεύγοντας. Εκτός βέβαια από την αγάπη μας που έτσι κι αλλιώς σου την έχουμε δώσει όλη εδώ και καιρό...

Για τις ώρες της ξεκούρασης, που θα σου λείπουμε... βρήκα κάτι να τις περνάς χωρίς να πλήττεις:

Καλή διασκέδαση!

ΔΙΩΝΗ
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 881
Registration date : 31/10/2007

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τώρα που θα φύγεις και θα πας στα ξένα   Παρ Ιουλ 11, 2008 4:35 am

Νομίζω πως έχω το καλύτερο δώρο... για την ίδια και για τους συναδέλφους της! Μην πάθουν ό,τι οι προηγούμενοι Rolling Eyes

Ευτυχώς δε χρειάζεται και ψυγείο η συγκεκριμένη!!! Τη βάζεις στη βαλίτσα σου και ... καθαρίζεις!!!

Δηλαδή... μάλλον στην καρδιά σου, εκεί που σε έχουμε κι εμείς.

ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ!!!!!!!!!

ΝΑ ΜΑΣ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΗ ΚΑΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΚΑΙ ΧΑΛΑΡΗ ΚΑΙ δε πάει στα κομμάτια... και ΚΑΝΕΛΑΤΗ!!!!!!!!!!!!!!! Ουφ, για να δεις πόσο σε αγαπώ!!!!!

ΕΛΙΝΑ
Υποπλοίαρχος
Υποπλοίαρχος

Αριθμός μηνυμάτων : 327
Registration date : 31/10/2007

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τώρα που θα φύγεις και θα πας στα ξένα   Παρ Ιουλ 11, 2008 11:56 am

Ταξίδι είναι αυτό... Όλο και κάποια τσαντούλα θα χρειάζεται!

Τώρα θα μου πεις, τσάντα χάρτινη; Ελπίζω να εκτιμήσεις τα σχεδιάκια της, αν κατάλαβα καλά έχεις αδυναμία στα κίτρινα τριαντάφυλλα... Εξάλλου είναι και οικολογική!

Τα φιλιά μου και την αγάπη μου

Να μας ξανάρθεις (γρήγορα πήγα να γράψω ... αλλά εσύ γουστάρεις εκεί που πας... άκυρο! ) γερή και δυνατή και με όλα όσα καρτερείς να αποκομίσεις.
happy5 ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ!!!happy5
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών

Τώρα που θα φύγεις και θα πας στα ξένα
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
HOMA EDUCANDUS :: ΚΑΤΑΣΤΡΩΜΑΤΑ :: ΚΑΠΕΤΑΝΙΣΣΕΣ :: ΚΑΠΕΤΑΝΙΣΣΕΣ-
Μετάβαση σε: