ΠΟΡΤΑΛ ΛΙΑΝΤΙΝΗΣΦόρουμΠόρταλΔΙΟΠΤΕΥΣΕΙΣΠΟΛΥΦΩΝΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟΕικονοθήκηΕγγραφήΣυχνές ΕρωτήσειςΣύνδεση
HOMA EDUCANDUS
ΠΟΡΤΑΛ

ΟΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΛΟΓΗ ΜΑΣ. ΜΑΣ ΤΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΟΥΝ ΕΚΕΙΝΟΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΑΡΕΧΟΥΝ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΧΡΗΣΗΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ.
ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΜΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΕΞΑΣΦΑΛΙΣΕΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΙΣ ΒΛΕΠΟΥΝ. ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΡΑ ΝΑ ΓΡΑΦΤΕΙΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΣΤΟ ΕΝΤΟΥΚΑΝΤΟΥΣ...

Μοιραστείτε | 

-10 ΚΙΛΑ ΣΕ ΣΑΡΑΝΤΑ ΗΜΕΡΕΣ...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Jik
Τζόβενο

Αριθμός μηνυμάτων : 2
Registration date : 09/11/2017

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: -10 ΚΙΛΑ ΣΕ ΣΑΡΑΝΤΑ ΗΜΕΡΕΣ...    Πεμ Νοε 09, 2017 11:13 am

Καλησπέρα το ίδιο θεμα με σένα εχω κ γω ....υγείας εννοω οποτε κ γω πρεπει να χασω κιλα οποτε μαλλον θα ακολουθήσω τη δίκη σου μέθοδο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
ΔΑΝΑΗ
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 7896
Registration date : 30/10/2007

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: -10 ΚΙΛΑ ΣΕ ΣΑΡΑΝΤΑ ΗΜΕΡΕΣ...    Σαβ Νοε 11, 2017 1:38 am

Jik έγραψε:
Καλησπέρα το ίδιο θεμα με σένα εχω κ γω ....υγείας εννοω οποτε κ γω πρεπει να χασω κιλα οποτε μαλλον θα ακολουθήσω τη δίκη σου μέθοδο.

Χαίρομαι αφάνταστα που πήρες αυτή την απόφαση και σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου: "ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ"!!!

Και δε θα το μετανιώσεις! Θα γίνεις άλλος άνθρωπος και θα χαίρεσαι τη ζωή σου σε όλα εκείνα που το πάχος σού στέρησε!

ΔΑΝΑΗ
Admin

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: -10 ΚΙΛΑ ΣΕ ΣΑΡΑΝΤΑ ΗΜΕΡΕΣ...    Σαβ Νοε 11, 2017 2:03 am

19 κιλά

σε 128 ημέρες!

και τρώγοντας!!!

Όπως δείχνει και το σημερινό πρωινό. Με το καφεδάκι αλλά και το γιαουρτάκι, με ένα αχλάδι ψιλοκομμένο, μια κουταλιά της σούπας λιναρόσπορο και μια χούφτα δημητριακά.

Εννοείται πως θα ακολουθήσει ένα γενναίο γεύμα! Πχ τη χτεσινή μέρα που ήμουν μέχρι αργά στη δουλειά παράγγειλα και μου έφεραν 4 καλαμάκια κοτόπουλο χωρίς αλάτι και χωρίς λάδι καθώς και μια μερίδα βραστό μπρόκολο.

Jik
Τζόβενο

Αριθμός μηνυμάτων : 2
Registration date : 09/11/2017

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: -10 ΚΙΛΑ ΣΕ ΣΑΡΑΝΤΑ ΗΜΕΡΕΣ...    Σαβ Νοε 11, 2017 3:42 am

Ευχαριστω άρχισα χθες
Το έψαξα απο δω το έψαξα απο κει
Ειπα να παω σε διαιτολόγο κ θα δω ...αν δεν τα καταφέρω μονη θα παω σε ειδικό στο τέλος να με βαλει σε τάξη.
Τρωω κ γω το δικό σου πρωινό κ θα προσπαθήσω να περιορίσω τα γλυκα κ το βραδυνο
Ελπιζω να τα καταφέρω
Βλεπω τι τρως κ παιρνω ιδέες εκτος απο το βραδυνο που εγω με τις σαλάτες δεν ειμαι φίλη αλλα κατι θα βρω
Φιλια πολλα κ καλημερα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
ΔΑΝΑΗ
Admin

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: -10 ΚΙΛΑ ΣΕ ΣΑΡΑΝΤΑ ΗΜΕΡΕΣ...    Σαβ Νοε 11, 2017 3:50 am

Γνώμη μου είναι να φτιάξεις ένα πρόγραμμα με πράγματα που αρέσουν σε σένα να τρως. Η δίαιτα θέλει καλοπέραση. Έτσι θα νιώθεις καλά και θα συνεχίζεις. Αλλιώς κινδυνεύεις να τα παρατήσεις. Αν δε σου αρέσουν οι σαλάτες βρες κάτι άλλο που ευχαριστεί τον ουρανίσκο σου. Η ουσία έτσι κι αλλιώς είναι να κόψεις το αλάτι και τα λίπη και όσο μπορείς να μετακινήσεις τον όγκο της ημερήσιας διατροφής προς το πρωί και το μεσημέρι. Να τρως ενδιάμεσα των γευμάτων κάτι ώστε να μην πεινάς. Πχ ένα φρούτο, λίγα ανάλατα στραγάλια ή καρύδια, ένα κεσεδάκι με τυρί κότατζ κλπ. Και όσο μπορείς να κινείσαι. Προσωπικά αυτή την περίοδο ανεβοκατεβαίνω σκάλες.

ΔΑΝΑΗ
Admin

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: -10 ΚΙΛΑ ΣΕ ΣΑΡΑΝΤΑ ΗΜΕΡΕΣ...    Σαβ Νοε 11, 2017 8:10 am

Μια μπανάνα στο ενδιάμεσο και για γεύμα αυτό που βλέπετε. Τσιπούρα ψητή με παντζάρια. Προσθέστε και 3 φρυγανιές σικάλεως χωρίς αλάτι και χωρίς ζάχαρη.

Τώρα είναι ώρα για καφεδάκι. Νες γλυκό με γάλα εβαπορέ. Αντί για ζάχαρη που παχαίνει μπήκαν τα δισκία που γλυκαίνουν χωρίς να μας βαραίνουν με θερμίδες.

-10 ΚΙΛΑ ΣΕ ΣΑΡΑΝΤΑ ΗΜΕΡΕΣ...
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
HOMA EDUCANDUS :: ΚΑΤΑΣΤΡΩΜΑΤΑ :: ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ :: ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑ-
Μετάβαση σε: