ΠΟΡΤΑΛ ΛΙΑΝΤΙΝΗΣΦόρουμΠόρταλΔΙΟΠΤΕΥΣΕΙΣΠΟΛΥΦΩΝΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟΕικονοθήκηΕγγραφήΣυχνές ΕρωτήσειςΣύνδεση
HOMA EDUCANDUS
ΠΟΡΤΑΛ

ΟΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΛΟΓΗ ΜΑΣ. ΜΑΣ ΤΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΟΥΝ ΕΚΕΙΝΟΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΑΡΕΧΟΥΝ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΧΡΗΣΗΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ.
ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΜΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΕΞΑΣΦΑΛΙΣΕΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΙΣ ΒΛΕΠΟΥΝ. ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΡΑ ΝΑ ΓΡΑΦΤΕΙΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΣΤΟ ΕΝΤΟΥΚΑΝΤΟΥΣ...

Μοιραστείτε | 

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΠΡΟΕΚΛΟΓΙΚΗ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΤΟΥ ΣΥΡΙΖΑ: ΠΕΜΠΤΗ, 22 ΓΕΝΑΡΗ 2015, ΩΡΑ 19.00, ΟΜΟΝΟΙΑ.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ΔΑΝΑΗ
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 7845
Registration date : 30/10/2007

ΔημοσίευσηΘέμα: ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΠΡΟΕΚΛΟΓΙΚΗ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΤΟΥ ΣΥΡΙΖΑ: ΠΕΜΠΤΗ, 22 ΓΕΝΑΡΗ 2015, ΩΡΑ 19.00, ΟΜΟΝΟΙΑ.    Τετ Ιαν 21, 2015 11:34 am

Θυμάμαι τη συγκέντρωση του 2012. Το Μάη. Που χρειάστηκε να έρθω από την Ηγουμενίτσα και οδηγώντας του σκοτωμού τα 500 χλμ για να ακούσω τον Αλέξη Τσίπρα.

Τότε ήμουν απλά ψηφοφόρος. Και μάλιστα πρώτη φορά ψηφοφόρος του ΣΥΡΙΖΑ.

Το νερό κύλησε στο αυλάκι και το Μνημόνιο αγρίεψε. Πια η ψήφος θεωρώ πως δε φτάνει. Χρειάζεται η ενεργητική συμμετοχή.

Γιατί θέλουμε τη ζωή που μας έκλεψαν, πίσω! Και τα όνειρά μας να λάβουν εκδίκηση για τον εφιάλτη που ζούμε εδώ και πέντε χρόνια!

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΠΡΟΕΚΛΟΓΙΚΗ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΤΟΥ ΣΥΡΙΖΑ: ΠΕΜΠΤΗ, 22 ΓΕΝΑΡΗ 2015, ΩΡΑ 19.00, ΟΜΟΝΟΙΑ.
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Η καλυτερη διαφημιση με σκυλους EVER !!!!
» αχ αυτα τα καρκινακια!!!!!!!!
» ποτε θα μπει σε προγραμμα;
» τραγουδι;;;;
» μαμαδες γυρω απο την κυψελη?!?!?!?!?!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
HOMA EDUCANDUS :: ΚΑΤΑΣΤΡΩΜΑΤΑ :: ΠΟΛΙΤΙΚΗ :: ΠΟΛΙΤΙΚΗ - ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΜΟΣ-
Μετάβαση σε: