ΠΟΡΤΑΛ ΛΙΑΝΤΙΝΗΣΦόρουμΠόρταλΔΙΟΠΤΕΥΣΕΙΣΠΟΛΥΦΩΝΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟΕικονοθήκηΕγγραφήΣυχνές ΕρωτήσειςΣύνδεση
HOMA EDUCANDUS
ΠΟΡΤΑΛ

ΟΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΛΟΓΗ ΜΑΣ. ΜΑΣ ΤΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΟΥΝ ΕΚΕΙΝΟΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΑΡΕΧΟΥΝ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΧΡΗΣΗΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ.
ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΜΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΕΞΑΣΦΑΛΙΣΕΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΙΣ ΒΛΕΠΟΥΝ. ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΡΑ ΝΑ ΓΡΑΦΤΕΙΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΣΤΟ ΕΝΤΟΥΚΑΝΤΟΥΣ...

Μοιραστείτε | 

Παραλίες της Θεσπρωτίας που αξίζει να κολυμπήσετε!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ΔΑΝΑΗ
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 7845
Registration date : 30/10/2007

ΔημοσίευσηΘέμα: Παραλίες της Θεσπρωτίας που αξίζει να κολυμπήσετε!   Παρ Ιουλ 06, 2012 3:33 pm

ΠΛΑΖ ΝΑΥΤΙΛΟΣ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΑΡΙΑ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

Στο βάθος ο δρόμος που οδηγεί από την Πλαταριά στην Ηγουμενίτσα. Απόσταση γύρω στα 15 χιλιόμετρα.

Ψηλά στο βουναλάκι περνά ο δρόμος που οδηγεί στα Σύβοτα. Ο Ναυτίλος είναι λίγο μετά την Πλαταριά και στο δρόμο αυτό, προς Σύβοτα. Υπάρχει σχετική πινακίδα στο σημείο που θα στρίψετε που γράψει "Κάμπινγκ Ναυτίλος", καθώς στο χώρο λειτουργεί και κάμπινγκ.

Στο βάθος αχνοφαίνεται η Κέρκυρα - το νότιο τμήμα της...

Η παραλία του Ναυτίλου είναι καλυμμένη με βότσαλο, όχι και πολύ μαλακό στα πόδια μα ούτε και τόσο αιχμηρό.

Η θάλασσα είναι βαθιά όχι όμως και τόσο απότομη. Πολλές οικογένειες την επισκέπτονται με τα μικρά τους παιδάκια καθώς υπάρχει μια μικρή λωρίδα αβαθής κατάλληλη και για τα πιτσιρίκια.

Δίπλα στην παραλία υπάρχει πάρκινγκ ασφαλτοστρωμένο, όχι όμως και τόσο μεγάλο. Σε ώρες αιχμής μάλλον απίθανο να βρείτε θέση ενώ θα δυσκολευτείτε αν υπάρχουν εκεί πολλά αυτοκίνητα και στο γύρισμα για να φύγετε.

Στην πλαζ λειτουργεί και καφενεδάκι.

Παραλίες της Θεσπρωτίας που αξίζει να κολυμπήσετε!
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
HOMA EDUCANDUS :: ΚΑΤΑΣΤΡΩΜΑΤΑ :: ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ :: ΑΠΕΙΡΟΣ ΗΠΕΙΡΟΣ-
Μετάβαση σε: