ΠΟΡΤΑΛ ΛΙΑΝΤΙΝΗΣΦόρουμΠόρταλΔΙΟΠΤΕΥΣΕΙΣΠΟΛΥΦΩΝΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟΕικονοθήκηΕγγραφήΣυχνές ΕρωτήσειςΣύνδεση
HOMA EDUCANDUS
ΠΟΡΤΑΛ

ΟΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΛΟΓΗ ΜΑΣ. ΜΑΣ ΤΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΟΥΝ ΕΚΕΙΝΟΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΑΡΕΧΟΥΝ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΧΡΗΣΗΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ.
ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΜΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΕΞΑΣΦΑΛΙΣΕΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΙΣ ΒΛΕΠΟΥΝ. ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΡΑ ΝΑ ΓΡΑΦΤΕΙΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΣΤΟ ΕΝΤΟΥΚΑΝΤΟΥΣ...

Μοιραστείτε | 

ΦΩΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ ΣΤΗ ΛΙΒΥΗ - ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΕΜΠΛΟΚΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ΔΑΝΑΗ
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 7845
Registration date : 30/10/2007

ΔημοσίευσηΘέμα: ΦΩΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ ΣΤΗ ΛΙΒΥΗ - ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΕΜΠΛΟΚΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ!   Σαβ Μαρ 19, 2011 10:19 am

ΕΤΟΙΜΗ Η ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΗ ΙΜΠΕΡΙΑΛΙΣΤΙΚΗ ΕΠΕΜΒΑΣΗ

ΦΩΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ ΣΤΗ ΛΙΒΥΗ

ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΕΜΠΛΟΚΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΚΚΕ: Οι δολοφόνοι δεν μπορούν να μιλάνε για ανθρωπισμό. Ο στόχος τους είναι τα πετρέλαια της Λιβύης. Ο λαός πρέπει να αντιδράσει. Κάτω ο ιμπεριαλισμός

Αμερικανοί και Ευρωπαίοι ιμπεριαλιστές άναψαν το φιτίλι του πολέμου στη Λιβύη. Ο ΟΗΕ, ως εργαλείο των ιμπεριαλιστών, άνοιξε το δρόμο της στρατιωτικής επέμβασης. Η κυβέρνηση, με τη στήριξη της ΝΔ, αποφάσισε την ενεργητική συμμετοχή στον πόλεμο, με πλοία, αεροσκάφη και ελικόπτερα.

Τηλεφωνική επικοινωνία της ΓΓ της ΚΕ του ΚΚΕ με τον πρωθυπουργό, από τον οποίο ζήτησε: Να μη συμμετάσχει και να μην εμπλακεί με κανέναν τρόπο η χώρα μας στην ιμπεριαλιστική στρατιωτική επέμβαση στη Λιβύη. Να μη χρησιμοποιηθούν οι αμερικανοΝΑΤΟικές βάσεις στη Σούδα και στο Ακτιο.

ΠΗΓΗ ΑΡΘΡΟΥ ΚΑΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ: ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ

Για το θέμα διαβάστε περισσότερα εδώ

ΦΩΤΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥ ΣΤΗ ΛΙΒΥΗ - ΟΧΙ ΣΤΗΝ ΕΜΠΛΟΚΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ!
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
HOMA EDUCANDUS :: ΚΑΤΑΣΤΡΩΜΑΤΑ :: ΠΟΛΙΤΙΚΗ :: ΕΙΡΗΝΗ-
Μετάβαση σε: