ΠΟΡΤΑΛ ΛΙΑΝΤΙΝΗΣΦόρουμΠόρταλΔΙΟΠΤΕΥΣΕΙΣΠΟΛΥΦΩΝΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟΕικονοθήκηΕγγραφήΣυχνές ΕρωτήσειςΣύνδεση
HOMA EDUCANDUS
ΠΟΡΤΑΛ

ΟΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΛΟΓΗ ΜΑΣ. ΜΑΣ ΤΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΟΥΝ ΕΚΕΙΝΟΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΑΡΕΧΟΥΝ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΧΡΗΣΗΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ.
ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΜΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΕΞΑΣΦΑΛΙΣΕΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΙΣ ΒΛΕΠΟΥΝ. ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΡΑ ΝΑ ΓΡΑΦΤΕΙΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΣΤΟ ΕΝΤΟΥΚΑΝΤΟΥΣ...

Μοιραστείτε | 

Ευχαριστώ και τους μεν, κυρίως όμως τους δε!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ΔΑΝΑΗ
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 7845
Registration date : 30/10/2007

ΔημοσίευσηΘέμα: Ευχαριστώ και τους μεν, κυρίως όμως τους δε!    Κυρ Δεκ 05, 2010 1:17 pm

Ευχαριστώ όσους με θυμήθηκαν, μα κυρίως όσους με ξέχασαν...

Ενημερώνω πάντως ότι η τούρτα ήταν κάστανο και το λικεράκι τριαντάφυλλο...

Και καθώς ήμασταν μόνο δυο, έχουν περισσέψει κομμάτια, δώστε διεύθυνση να σας στείλω το μεράδι σας με κούριερ. Σειρά προτεραιότητας σε όσους με ξέχασαν, μπας και δελεάσω και τους άλλους να τους μιμηθούν την επόμενη χρονιά.

Loukia Sofou
Υποπλοίαρχος
Υποπλοίαρχος

Αριθμός μηνυμάτων : 377
Registration date : 10/12/2007

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ευχαριστώ και τους μεν, κυρίως όμως τους δε!    Κυρ Δεκ 05, 2010 3:32 pm

Έστω και κατόπιν εορτής, Χρόνια Πολλά να σε χαιρόμαστε και να απολαμβάνουμε την ομορφιά του λόγου σου. Το μόνο βέβαιο, ότι δεν σε ξεχνάμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
ΔΑΝΑΗ
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 7845
Registration date : 30/10/2007

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ευχαριστώ και τους μεν, κυρίως όμως τους δε!    Δευ Δεκ 06, 2010 8:09 am

Αμοιβαία τα αισθήματα. Ευχαριστώ για τις ευχές.

Ευχαριστώ και τους μεν, κυρίως όμως τους δε!
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
HOMA EDUCANDUS :: HOMA EDUCANDUS :: ΛΟΓΙΑ ΤΗΣ ΠΡΥΜΗΣ-
Μετάβαση σε: