ΠΟΡΤΑΛ ΛΙΑΝΤΙΝΗΣΦόρουμΠόρταλΔΙΟΠΤΕΥΣΕΙΣΠΟΛΥΦΩΝΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟΕικονοθήκηΕγγραφήΣυχνές ΕρωτήσειςΣύνδεση
HOMA EDUCANDUS
ΠΟΡΤΑΛ

ΟΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΛΟΓΗ ΜΑΣ. ΜΑΣ ΤΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΟΥΝ ΕΚΕΙΝΟΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΑΡΕΧΟΥΝ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΧΡΗΣΗΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ.
ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΜΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΕΞΑΣΦΑΛΙΣΕΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΙΣ ΒΛΕΠΟΥΝ. ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΡΑ ΝΑ ΓΡΑΦΤΕΙΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΣΤΟ ΕΝΤΟΥΚΑΝΤΟΥΣ...

Μοιραστείτε | 

Το άλλο ορειπορικό του Δημήτρη Λιαντίνη

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ΔΑΝΑΗ
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 7845
Registration date : 30/10/2007

ΔημοσίευσηΘέμα: Το άλλο ορειπορικό του Δημήτρη Λιαντίνη   Σαβ Απρ 03, 2010 11:31 am

Μετά από προσπάθεια εβδομάδων, καταφέραμε να γράψουμε τη συνέχεια στη βιογραφική προσέγγιση του Δημήτρη Λιαντίνη.

Είναι δημοσιευμένη στο blog Λιαντίνης ο Δάσκαλός μας και τιτλοφορείται:

ΟΡΕΙΠΟΡΙΚΟ

Εκεί θα βρείτε και τις ακόλουθες αναρτήσεις που αφορούν το προηγούμενο διάστημα της ζωής του Δημήτρη Λιαντίνη:

Η ΖΩΗ ΤΟΥ ΛΙΑΝΤΙΝΗ Α΄

ΦΟΙΤΗΤΙΚΑ ΧΡΟΝΙΑ

ΣΤΗΝ ΤΡΟΧΙΑ ΤΗΣ ΓΚΕΜΜΑΣ

Για καλύτερη πλοήγηση στο blog μπορείτε να επισκέπτεστε τα:

ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΑ

Όλες αυτές οι αναρτήσεις είναι υπό μορφή ξεχωριστών σελίδων του blog και εμφανίζονται οι τίτλοι τους στο πάνω μέρος και ακριβώς κάτω από το εικονίδιο που παραπέμπει στο liantinis.gr.

Η προσπάθεια μένει να ολοκληρωθεί στον κατάλληλο χρόνο, τόσο με τα γεγονότα της τελευταίας άνοιξης όσο και με την εξαφάνιση του Δημήτρη Λιαντίνη.

Τα όσα ακολούθησαν είναι ήδη αναρτημένα:

ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΤΗΣ ΕΞΑΦΑΝΙΣΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗ ΛΙΑΝΤΙΝΗ

Βίντεο με τη μαρτυρία του ανθρώπου που ανέβασε το Λιαντίνη στο καταφύγιο του Ταϋγέτου

Το άλλο ορειπορικό του Δημήτρη Λιαντίνη
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
HOMA EDUCANDUS :: ΚΑΤΑΣΤΡΩΜΑΤΑ :: ΛΙΑΝΤΙΝΗΣ-
Μετάβαση σε: