ΠΟΡΤΑΛ ΛΙΑΝΤΙΝΗΣΦόρουμΠόρταλΔΙΟΠΤΕΥΣΕΙΣΠΟΛΥΦΩΝΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟΕικονοθήκηΕγγραφήΣυχνές ΕρωτήσειςΣύνδεση
HOMA EDUCANDUS
ΠΟΡΤΑΛ

ΟΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΛΟΓΗ ΜΑΣ. ΜΑΣ ΤΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΟΥΝ ΕΚΕΙΝΟΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΑΡΕΧΟΥΝ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΧΡΗΣΗΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ.
ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΜΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΕΞΑΣΦΑΛΙΣΕΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΙΣ ΒΛΕΠΟΥΝ. ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΡΑ ΝΑ ΓΡΑΦΤΕΙΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΣΤΟ ΕΝΤΟΥΚΑΝΤΟΥΣ...

Μοιραστείτε | 

Επιτέλους....η αποκατάσταση της αλήθειας ξεκινά......

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Ησιοδος
Τζόβενο

Αριθμός μηνυμάτων : 5
Registration date : 05/05/2009

ΔημοσίευσηΘέμα: Επιτέλους....η αποκατάσταση της αλήθειας ξεκινά......   Σαβ Φεβ 06, 2010 11:47 am

"Έπεσε" αυτο το ανατριχιαστικό τερατούργημα του liantinis.gr επιτέλους απο τη διαδυκτιακή κοινότητα,χωρίς βεβαια να σταματά εδω η ιστρία του,καθώς τώρα ξεκινά μια νέα αρχή γι 'αυτη τη σελίδα, με νέους ορίζοντες,αλλαζοντας εξ'όλοκληρου το περιεχόμενο της και τελεσφορεί επιτέλους το αίτημα μιας μεγάλης "αξιας" για την πανεπιστημιακή κοινοτητα της Αθήνας (και οχι μονο)της Κ.Γεωργοπούλου.Βέβαια,αξίζει να σημειωθεί ότι η "διοίκηση" του liantinis.gr (ενν.η προηγούμενη διοικηση του)δεν άφησε τα ψεύδη και τις απαράδεκτες ακυρολογίες που με τοσο κόπο δημιούργησε να χαθουν, αλλα αλλάζοντας το επίθεμα της διεύθυνσης του απο .gr σε .org-χωρίς βέβαια να αφήσουν ασχολίαστα ολα αυτα τα τεκταινόμενα που αποδεικνύνουν οτι η μάχη κερδήθηκε απο την Νικολίτσα Γεωργοπούλου δικαίως, μετα απο τοσο καιρο ανεπάλληλων διαδικασιών-συνεχίζει της διασπορά των ψευδων τους και παριστάνουν τους ειδήμονες στη φιλοσοφία του μεγαλου δασκάλου.Μα καλα,αν αγαπουν τον Λιαντίνη πως τολμούν να αμφισβητουν το θέλημα της συζύγου του;Ο Λιαντίνης ΑΝΕΠΑΛΛΗΛΑ δηλωνε τον θαυμασμο του γι αυτη,και ως συζυγου του και ως φιλοσόφου....απ'οτι φένεται καπου αλλού ειναι το προβλημά τους....σημασία λοιπόν εχει το γεγονός οτι το liantinis.gr βρίσκεται πλέον στα χέρια ανθρώπων που κατανοούν την φιλοσοφία του μεγαλου δασκάλου ....χωρις να εχουν κερδος και συμφεροντα...... "Βλέπω το χωροχρόνο να γεννιέται και να απλώνεται,οπως η ομίχλη που την κυνηγάει ο άνεμος...¨Γκέμμα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
ΔΑΝΑΗ
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 7845
Registration date : 30/10/2007

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιτέλους....η αποκατάσταση της αλήθειας ξεκινά......   Σαβ Φεβ 06, 2010 12:52 pm

Καλέ μου δε χρειάζεται πια, πίστεψέ με, να ασχολείται κανείς σοβαρός άνθρωπος με αυτό το χθες.

Μπροστά, μόνο μπροστά κοιτάμε.

Αυτή εξάλλου θα είναι και η φιλοσοφία του νέου liantinis.gr.

Δόθηκε μία πολυετής μάχη, υπήρξε δικαίωση, τέλος.

Αξία τους δίνεις να ασχολείσαι μαζί τους.

Τώρα το μόνο που μας ενδιαφέρει είναι πότε επιτέλους θα ανοίξει τις πύλες τους το νέο liantinis.gr - ερώτημα που τις τελευταίες μέρες με αγωνία μου απευθύνουν διάφοροι φίλοι...

Όταν θα είναι έτοιμο. Είναι η μόνη απάντηση που μπορώ να δώσω.

ΔΙΩΝΗ
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 881
Registration date : 31/10/2007

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Επιτέλους....η αποκατάσταση της αλήθειας ξεκινά......   Κυρ Φεβ 07, 2010 6:56 am

Ησιόδε; Πώς και μας θυμήθηκες; Καιρό είχαμε να σε δούμε. Ελπίζω να μην αρμένιζες διαρκώς στο χώρο που αναφέρεις και δεν εύρισκες το χρόνο να περάσεις κι από το Εντουκάντους;;;

Επιτέλους....η αποκατάσταση της αλήθειας ξεκινά......
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
HOMA EDUCANDUS :: ΚΑΤΑΣΤΡΩΜΑΤΑ :: ΛΙΑΝΤΙΝΗΣ-
Μετάβαση σε: