ΠΟΡΤΑΛ ΛΙΑΝΤΙΝΗΣΦόρουμΠόρταλΔΙΟΠΤΕΥΣΕΙΣΠΟΛΥΦΩΝΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟΕικονοθήκηΕγγραφήΣυχνές ΕρωτήσειςΣύνδεση
HOMA EDUCANDUS
ΠΟΡΤΑΛ

ΟΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΛΟΓΗ ΜΑΣ. ΜΑΣ ΤΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΟΥΝ ΕΚΕΙΝΟΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΑΡΕΧΟΥΝ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΧΡΗΣΗΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ.
ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΜΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΕΞΑΣΦΑΛΙΣΕΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΙΣ ΒΛΕΠΟΥΝ. ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΡΑ ΝΑ ΓΡΑΦΤΕΙΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΣΤΟ ΕΝΤΟΥΚΑΝΤΟΥΣ...

Μοιραστείτε | 

ΔΙΑΛΕΞΗ: 160 ΧΡΟΝΙΑ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΜΑΝΙΦΕΣΤΟ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ΔΑΝΑΗ
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 7881
Registration date : 30/10/2007

ΔημοσίευσηΘέμα: ΔΙΑΛΕΞΗ: 160 ΧΡΟΝΙΑ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΜΑΝΙΦΕΣΤΟ   Κυρ Φεβ 03, 2008 2:52 pm

Το Νέο Αριστερό Ρεύμα, σε συνέχεια του κύκλου θεωρητικών εκδηλώσεων που ξεκίνησε για τα 90 χρόνια από την Οκτωβριανή επανάσταση, διοργανώνει ένα νέο κύκλο εκδηλώσεων για τα 160 χρόνια από την συγγραφή του Κομμουνιστικού Μανιφέστου. Η εκδήλωση θα γίνει στις

16 και 17 Φεβρουαρίου, στο νέο κτήριο της Νομικής, στις 6 μ.μ.

Την πρώτη μέρα, ομιλητές θα είναι ο Ευτύχης Μπιτσάκης, ο Γιώργος Μανιάτης και ο Αλέξανδρος Χρύσης, και συντονιστής ο Πέτρος Πακωνσταντίνου, ενώ το κεντρικό θέμα συζήτησης θα είναι το "Επιστημονικό κεκτημένο και οι προϋποθέσεις ανάπτυξης του μαρξισμού".

Την δεύτερη, ομιλητές θα είναι ο ο Γιώργος Σταμάτης, ο Γιάννης Μηλιός και ο Φάνης Παπαδάτος, και συντονιστής ο Βασίλης Μηνακάκης, ενώ κεντρικό θέμα συζήτησης θα είναι οι "Τάσεις και αντιθέσεις του σύγχρονου καπιταλισμού".

ΔΙΑΛΕΞΗ: 160 ΧΡΟΝΙΑ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΜΑΝΙΦΕΣΤΟ
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
HOMA EDUCANDUS :: ΚΑΤΑΣΤΡΩΜΑΤΑ :: ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ :: ΓΡΑΜΜΑΤΑ-
Μετάβαση σε: