ΠΟΡΤΑΛ ΛΙΑΝΤΙΝΗΣΦόρουμΠόρταλΔΙΟΠΤΕΥΣΕΙΣΠΟΛΥΦΩΝΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟΕικονοθήκηΕγγραφήΣυχνές ΕρωτήσειςΣύνδεση
HOMA EDUCANDUS
ΠΟΡΤΑΛ

ΟΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΛΟΓΗ ΜΑΣ. ΜΑΣ ΤΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΟΥΝ ΕΚΕΙΝΟΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΑΡΕΧΟΥΝ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΧΡΗΣΗΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ.
ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΜΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΕΞΑΣΦΑΛΙΣΕΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΙΣ ΒΛΕΠΟΥΝ. ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΡΑ ΝΑ ΓΡΑΦΤΕΙΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΣΤΟ ΕΝΤΟΥΚΑΝΤΟΥΣ...

Μοιραστείτε | 

ΝΑ ΜΕΡΙΚΑ ΩΡΑΙΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΥΣ ΜΟΥ ΤΣΙΓΓΑΝΟΥΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ..!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
καπτα Μαριώ
Δόκιμος
Δόκιμος

Αριθμός μηνυμάτων : 97
Registration date : 17/07/2009

ΔημοσίευσηΘέμα: ΝΑ ΜΕΡΙΚΑ ΩΡΑΙΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΥΣ ΜΟΥ ΤΣΙΓΓΑΝΟΥΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ..!   Τετ Ιουλ 22, 2009 5:36 am

Από την ταινία ''Ο καιρός των τσιγγάνων'', το soundtrack.

Ederlezi.. τί να σημαίνει άραγε? Δεν με νοιάζει.. Η μουσική έχει διεθνή γλώσσα. Το ακούς και χίλιες εικόνες σού 'ρχονται στον νου, κλαίς.

Ο Τερζής ποτέ δεν με ξετρέλανε, εδώ όμως ''δίνει ρέστα''!
''Το τραγούδι των γύφτων'' ή ''Μπαλαμός''.

φανταστική ερμηνεία, φανταστική αντίδραση στον θάνατο, φανταστικοί τσιγγάνοι, απόσπασμα από την φανταστική ταινία ''Cadjo Dilo''

τί γυναίκα κι αυτή! Θηλυκό με Θ κεφαλαίο και χωρίς προστυχιά και υπερβολές. Αντράκι, μπριόζα, αξέχαστη Μελίνα. Δωρική απλότητα, ήρεμη δύναμη, φωτιά! Το βλέμμα της την ώρα της σκηνής αυτής, είναι νομίζω ό,τι ωραιότερο έχω δει...
Δώσε το παράδειγμα Μελίνα!!!

...συνεχίζεται προσεχώς Smile...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
Βοιάτης
Υποπλοίαρχος
Υποπλοίαρχος

Αριθμός μηνυμάτων : 295
Registration date : 03/06/2009

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΑ ΜΕΡΙΚΑ ΩΡΑΙΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΥΣ ΜΟΥ ΤΣΙΓΓΑΝΟΥΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ..!   Τετ Ιουλ 22, 2009 1:18 pm

Μου άρεσε ιδιαίτερα το δεύτερο, και είναι κατά τη
γνώμη μου συγκλονιστικό το τέταρτο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
ΗΡΑΚΛΗΣ
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 421
Registration date : 31/10/2007

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΑ ΜΕΡΙΚΑ ΩΡΑΙΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΥΣ ΜΟΥ ΤΣΙΓΓΑΝΟΥΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ..!   Τετ Ιουλ 22, 2009 1:21 pm

Συνυπογράφω Βοιάτη, 2ο και 4ο, απίθανες επιλογές.

ΝΑ ΜΕΡΙΚΑ ΩΡΑΙΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΥΣ ΜΟΥ ΤΣΙΓΓΑΝΟΥΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ..!
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
HOMA EDUCANDUS :: ΚΑΤΑΣΤΡΩΜΑΤΑ :: ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ :: ΤΕΧΝΕΣ-
Μετάβαση σε: