HOMA EDUCANDUS
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


HOMA EDUCANDUS - Φόρουμ φιλοσοφίας, παιδείας, πολιτικής και ναυτιλίας!
 
ΠΟΡΤΑΛ ΛΙΑΝΤΙΝΗΣΦόρουμΠόρταλLatest imagesΔΙΟΠΤΕΥΣΕΙΣΠΟΛΥΦΩΝΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟΕικονοθήκηΕγγραφήΣύνδεση

 

 ΝΑ ΜΕΡΙΚΑ ΩΡΑΙΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΥΣ ΜΟΥ ΤΣΙΓΓΑΝΟΥΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ..!

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
καπτα Μαριώ
Δόκιμος
Δόκιμος
καπτα Μαριώ


Αριθμός μηνυμάτων : 97
Location : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Registration date : 18/07/2009

ΝΑ ΜΕΡΙΚΑ ΩΡΑΙΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΥΣ ΜΟΥ ΤΣΙΓΓΑΝΟΥΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ..! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΝΑ ΜΕΡΙΚΑ ΩΡΑΙΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΥΣ ΜΟΥ ΤΣΙΓΓΑΝΟΥΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ..!   ΝΑ ΜΕΡΙΚΑ ΩΡΑΙΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΥΣ ΜΟΥ ΤΣΙΓΓΑΝΟΥΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ..! Icon_minitimeΤετ Ιουλ 22, 2009 4:36 pm



Από την ταινία ''Ο καιρός των τσιγγάνων'', το soundtrack.




Ederlezi.. τί να σημαίνει άραγε? Δεν με νοιάζει.. Η μουσική έχει διεθνή γλώσσα. Το ακούς και χίλιες εικόνες σού 'ρχονται στον νου, κλαίς.




Ο Τερζής ποτέ δεν με ξετρέλανε, εδώ όμως ''δίνει ρέστα''!
''Το τραγούδι των γύφτων'' ή ''Μπαλαμός''.




φανταστική ερμηνεία, φανταστική αντίδραση στον θάνατο, φανταστικοί τσιγγάνοι, απόσπασμα από την φανταστική ταινία ''Cadjo Dilo''




τί γυναίκα κι αυτή! Θηλυκό με Θ κεφαλαίο και χωρίς προστυχιά και υπερβολές. Αντράκι, μπριόζα, αξέχαστη Μελίνα. Δωρική απλότητα, ήρεμη δύναμη, φωτιά! Το βλέμμα της την ώρα της σκηνής αυτής, είναι νομίζω ό,τι ωραιότερο έχω δει...
Δώσε το παράδειγμα Μελίνα!!!




...συνεχίζεται προσεχώς Smile...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Βοιάτης
Υποπλοίαρχος
Υποπλοίαρχος
Βοιάτης


Αριθμός μηνυμάτων : 295
Registration date : 03/06/2009

ΝΑ ΜΕΡΙΚΑ ΩΡΑΙΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΥΣ ΜΟΥ ΤΣΙΓΓΑΝΟΥΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ..! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΑ ΜΕΡΙΚΑ ΩΡΑΙΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΥΣ ΜΟΥ ΤΣΙΓΓΑΝΟΥΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ..!   ΝΑ ΜΕΡΙΚΑ ΩΡΑΙΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΥΣ ΜΟΥ ΤΣΙΓΓΑΝΟΥΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ..! Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 23, 2009 12:18 am

Μου άρεσε ιδιαίτερα το δεύτερο, και είναι κατά τη
γνώμη μου συγκλονιστικό το τέταρτο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΗΡΑΚΛΗΣ
Admin
ΗΡΑΚΛΗΣ


Αριθμός μηνυμάτων : 421
Registration date : 01/11/2007

ΝΑ ΜΕΡΙΚΑ ΩΡΑΙΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΥΣ ΜΟΥ ΤΣΙΓΓΑΝΟΥΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ..! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΝΑ ΜΕΡΙΚΑ ΩΡΑΙΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΥΣ ΜΟΥ ΤΣΙΓΓΑΝΟΥΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ..!   ΝΑ ΜΕΡΙΚΑ ΩΡΑΙΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΥΣ ΜΟΥ ΤΣΙΓΓΑΝΟΥΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ..! Icon_minitimeΠεμ Ιουλ 23, 2009 12:21 am

Συνυπογράφω Βοιάτη, 2ο και 4ο, απίθανες επιλογές.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΝΑ ΜΕΡΙΚΑ ΩΡΑΙΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΥΣ ΜΟΥ ΤΣΙΓΓΑΝΟΥΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ..!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
HOMA EDUCANDUS :: ΚΑΤΑΣΤΡΩΜΑΤΑ :: ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ :: ΤΕΧΝΕΣ-
Μετάβαση σε: