ΠΟΡΤΑΛ ΛΙΑΝΤΙΝΗΣΦόρουμΠόρταλΔΙΟΠΤΕΥΣΕΙΣΠΟΛΥΦΩΝΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟΕικονοθήκηΕγγραφήΣυχνές ΕρωτήσειςΣύνδεση
HOMA EDUCANDUS
ΠΟΡΤΑΛ

ΟΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΛΟΓΗ ΜΑΣ. ΜΑΣ ΤΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΟΥΝ ΕΚΕΙΝΟΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΑΡΕΧΟΥΝ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΧΡΗΣΗΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ.
ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΜΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΕΞΑΣΦΑΛΙΣΕΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΙΣ ΒΛΕΠΟΥΝ. ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΡΑ ΝΑ ΓΡΑΦΤΕΙΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΣΤΟ ΕΝΤΟΥΚΑΝΤΟΥΣ...

Μοιραστείτε | 

ΠΑΝΣΕΛΗΝΙΑΔΑ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ΔΑΝΑΗ
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 7845
Registration date : 30/10/2007

ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΑΝΣΕΛΗΝΙΑΔΑ   Κυρ Ιουλ 05, 2009 11:24 am

Έχει Πανσέληνο απόψε κι είναι ωραία... Και Ιούλιος, ακόμη ωραιότερα. Γιατί πλησιάζει η ώρα να χαρούμε ό,τι μας δίνει μεγαλύτερη χαρά. Την Αστυπάλαια. Την Αστυπαλιά. Την Αστροπαλιά...

Το νησί που η Πανσέληνος είναι πιο όμορφη από οπουδήποτε αλλού.

Προς το παρόν πάντως περιοριζόμαστε στο φεγγαράκι. Το κοιτάμε, το τραγουδάμε και ονειρευόμαστε τις στιγμές που θα έρθουν.

Και θυμήσου, καρδούλα μου. Ο έρωτας δεν είναι έγκλημα. Έγκλημα είναι να μην τον χαίρεσαι. Μα τι άλλο αξίζει στη ζωή από τους έρωτες που ζήσαμε;

Και τι άλλο εκτός από το φεγγάρι μπορεί να διηγηθεί τον έρωτα; Ολόλαμπρο στην Πανσέληνο σαν έρωτας στις κορφές του. Κι έπειτα ασέληνες νύχτες για να ζητάς ό,τι έχασες...

ΔΑΝΑΗ
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 7845
Registration date : 30/10/2007

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΑΝΣΕΛΗΝΙΑΔΑ   Κυρ Ιουλ 05, 2009 11:50 am

Μια νύχτα στην Αστροπαλιά...

Είδατε; Το λέει και το τραγούδι... Ακούστε το! Σαν το φεγγάρι στα νερά μια νύχτα στην Αστροπαλιά! Για να μη νομίζετε πως υπερβάλλω...

ΠΑΝΣΕΛΗΝΙΑΔΑ
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
HOMA EDUCANDUS :: ΚΑΤΑΣΤΡΩΜΑΤΑ :: ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ :: ΤΕΧΝΕΣ-
Μετάβαση σε: