ΠΟΡΤΑΛ ΛΙΑΝΤΙΝΗΣΦόρουμΠόρταλΔΙΟΠΤΕΥΣΕΙΣΠΟΛΥΦΩΝΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟΕικονοθήκηΕγγραφήΣυχνές ΕρωτήσειςΣύνδεση
HOMA EDUCANDUS
ΠΟΡΤΑΛ

ΟΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΛΟΓΗ ΜΑΣ. ΜΑΣ ΤΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΟΥΝ ΕΚΕΙΝΟΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΑΡΕΧΟΥΝ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΧΡΗΣΗΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ.
ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΜΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΕΞΑΣΦΑΛΙΣΕΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΙΣ ΒΛΕΠΟΥΝ. ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΡΑ ΝΑ ΓΡΑΦΤΕΙΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΣΤΟ ΕΝΤΟΥΚΑΝΤΟΥΣ...

Μοιραστείτε | 

27 στις 7...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ΔΑΝΑΗ
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 7845
Registration date : 30/10/2007

ΔημοσίευσηΘέμα: 27 στις 7...   Τρι Μαϊος 26, 2009 11:18 am

Μόλις 27 κόμματα διεκδικούν την ψήφο μας στις 7 Ιουνίου:

Νέα Δημοκρατία, ΠΑΣΟΚ, Κομμουνιστικό Κόμμα Ελλάδας, Συνασπισμός Ριζοσπαστικής Αριστεράς, ΛΑ.Ο.Σ., Πανελλήνιο Μακεδονικό Μέτωπο, Δράση, Ενωση Κεντρώων, Λαϊκός Σύνδεσμος - Χρυσή Αυγή, Αγωνιστικό Σοσιαλιστικό Κόμμα Ελλάδας (ΑΣΚΕ), Κόμμα Φιλελευθέρων, Δημοσθένης Βεργής - Ελληνες Οικολόγοι, Οικολόγοι Ελλάδας, Οικολόγοι Πράσινοι, ΟΑΚΚΕ, Μαρξιστικό - Λενινιστικό Κομμουνιστικό Κόμμα Ελλάδος, Εργατικό Επαναστατικό Κόμμα (ΕΕΚ Τροτσκιστές), Κόμμα Ελλήνων Κυνηγών, Φιλελεύθερη Συμμαχία, Κοινωνία, Λευκό, Ευρωπαϊκή Ελεύθερη Συμμαχία - Ουράνιο Τόξο, Αντικαπιταλιστική Αριστερή Συνεργασία (ΑΝΤΑΡΣΥΑ), Πατριωτικό Ανθρωπιστικό Κίνημα, Κόμμα Νέων, Ελληνική Ενότητα, Ελληνικό Κίνημα Αμεσης Δημοκρατίας.

Όλη την καλή διάθεση είχαν να κατέβουν και οι εξής:

Οικολόγοι Εναλλακτικοί, Κόμμα του Υπεύθυνου Πολίτη, οι Δημοκρατικοί, Κομματικός Ξεσηκωμός Συνταξιούχων Ελλάδας, Παναγροτικό Εργατικό Κίνημα, Πολιτικό Ελληνοευρωπαϊκό Φιλοζωικό Κίνημα, Οικολόγοι Ζωόφιλοι Ελλάδας

Ο Άρειος Πάγος όμως δεν τους άναψε το πράσινο φως... Προφανώς δεν πληρούσαν τις προϋποθέσεις του εκλογικού νόμου...

27 στις 7...
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
HOMA EDUCANDUS :: ΚΑΤΑΣΤΡΩΜΑΤΑ :: ΠΟΛΙΤΙΚΗ :: ΠΟΛΙΤΙΚΗ - ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΜΟΣ-
Μετάβαση σε: