ΠΟΡΤΑΛ ΛΙΑΝΤΙΝΗΣΦόρουμΠόρταλΔΙΟΠΤΕΥΣΕΙΣΠΟΛΥΦΩΝΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟΕικονοθήκηΕγγραφήΣυχνές ΕρωτήσειςΣύνδεση
HOMA EDUCANDUS
ΠΟΡΤΑΛ

ΟΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΛΟΓΗ ΜΑΣ. ΜΑΣ ΤΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΟΥΝ ΕΚΕΙΝΟΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΑΡΕΧΟΥΝ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΧΡΗΣΗΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ.
ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΜΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΕΞΑΣΦΑΛΙΣΕΙ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΙΣ ΒΛΕΠΟΥΝ. ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΡΑ ΝΑ ΓΡΑΦΤΕΙΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΣΤΟ ΕΝΤΟΥΚΑΝΤΟΥΣ...

Μοιραστείτε | 

Και δεύτερη δικογραφία για Παυλίδη - άγονη γραμμή Δωδεκανήσου...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ΔΑΝΑΗ
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 7845
Registration date : 30/10/2007

ΔημοσίευσηΘέμα: Και δεύτερη δικογραφία για Παυλίδη - άγονη γραμμή Δωδεκανήσου...   Δευ Απρ 13, 2009 9:35 am

Και δεύτερη δικογραφία στη Βουλή για τον Παυλίδη. Αυτή τη φορά αφορά την άγονη γραμμή Δωδεκανήσου.

Τα αρμόδια της Πολιτείας όργανα ας την εξετάσουν και ας βρουν ποιος έχει το δίκιο και ποιος το άδικο.

Να εξετάσουν όμως κάποτε και το δικό μας δίκιο. Όσων επιμένουμε να επιλέγουμε την άγονη γραμμή των Δωδεκανήσων για διακοπές. Και ταλαιπωρούμαστε τόσο που δεν περιγράφεται. Και οικονομικά πληρώνουμε τα μαλλιοκέφαλά μας ενώ υποτίθεται πως υπάρχει επιδότηση... Τρίχες! Επιδότηση μπορεί να υπάρχει, αλλά θέση στο καράβι δε βρίσκουμε για επιστροφή στον Πειραιά. Έτσι σπάμε το ταξίδι στη μέση και πληρώνουμε διπλά εισιτήρια.

Και όταν πέρυσι το έφτασα μέχρι υπουργείο το θέμα, η τελική απάντηση ήταν πως δε γίνεται τίποτε άλλο... Εκτός λέει αν πάω να κόψω εισιτήριο κάτι μήνες πριν!!!!!!!!

_________

για τη δεύτερη δικογραφία δείτε περισσότερα ΕΔΩ

Και δεύτερη δικογραφία για Παυλίδη - άγονη γραμμή Δωδεκανήσου...
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
HOMA EDUCANDUS :: ΚΑΤΑΣΤΡΩΜΑΤΑ :: ΠΟΛΙΤΙΚΗ :: ΠΟΛΙΤΙΚΗ - ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΜΟΣ-
Μετάβαση σε: